| Dumb0 a întrebat:

Nu va suparati, dar de curan d am luat "Assassin's Creed 2" l-am instalat a facut tot cum trebuie dar cand trebuie sa intru in joc imi zice sa ma loghez sau sa imi fac cont pe ubisoft.com si nu prea as vrea sa imi fac (+ ca nu stiu dacatrebuie sa dau bani). spuneti-mi si mie, va rog, daca trebuie sa imi fac cont, sau daca merge sa joc si fara spuneti cum.

Răspuns Câştigător
| thizizme a răspuns:

Daca ai cumparat jocul si e original n-ai nicio treaba. Intri si faci contul.
Prin metoda asta se asigura ca nu joaca decat cei care au cumparat jocul.

3 răspunsuri:
| mihaip1 a răspuns:

Da.trebuie sa iti faci cont dar e gratis...apropo...il ai cumparat sau piratat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,ubisoft e freewarehappy.Deci nu trebuie sa platesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, ubisoft e freewarehappy. Deci nu trebuie sa platesti!