| LittleMissCupcake a întrebat:

Hey! Cine joaca WoozWorld si are cont VIP pe el? Va rog spuneti-mi daca este singr daca mama imi cumpara un VIP PASS cu cardul de credit? S-a intamplat vreodata la cineva sa ia mai multi bani de pe card? Va rog sa-mi trimiteti un raspuns pana joi, dau fundita primului raspuns si vot celorlalte.

Răspuns Câştigător
| 3v3LyNuK a răspuns:

Nu are cum sa ia mai mult cand il cumperi el va lua doar banii necesari pentru contul VIP. sper ca ti-am fost de ajutor fundita?puppy dog eyes pup!