| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Peste o saptamana o sa imi dau comanda de un xbox one s de pe eMAG. Vreau sa imi cumpar si 2 jocuri? Ce recomandati? Pana in 50 lei fiecare

5 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

NU iti lua undertale…
Iati jocurile mai populare...pai gta 5, sw battlefront 2, fifa si mai vezi tu

| skull12 a răspuns:

Pai clar sa fie in 2 jucatori... poate te mai joci cu un prieten ceva... fifa 17. dai repede comanda dupa eMAG este la reducere 23 de lei.si ia.ti un battlefield 4 sau un COD

| Gabriel_Ianis_2000 explică (pentru skull12):

Crezi ca peste o saptamana sau 3 mai e fifa? Ca atunci imi iau xbox

| skull12 a răspuns (pentru Gabriel_Ianis_2000):

Pai ce are? tu dai comanda azi si il ai deja...

| DanutzzuXD a răspuns:

Far cry primal
undertale[e pixelat dar inti spun ca este bestiial{favoritul meu chiar si daca e pixelat}e din 2016]
the binding of issac [altul pixelat o calitate a jocului medie dar ieftin]