| FaraLag a întrebat:

Placa asta video merge si pe un laptop http://www.emag.ro/......EH50KBBBM/

5 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu va merge, nu merge o placa video dedicata pe un laptop

| FaraLag explică (pentru bogdan324):

Pai si daca o dau jos pe cea veche?

| bogdan324 a răspuns (pentru FaraLag):

Tu nu pricepi ca nu merge? componentele de pc nu sunt compatibile pe laptopuri, in plus o placa video e mai groasa ca laptopul deci e la mintea cocosului

| FaraLag explică (pentru bogdan324):

Si atunci da-mi tu un link cu placi video pentru laptop

| bogdan324 a răspuns (pentru FaraLag):

Nu poti inlocui placa video la un laptop, cu exceptia unui Alienware sau un laptop foarte performant la care poti, dar ma indoiesc ca ai asa ceva.Placa video e lipita de placa de baza sau sa fie integrata in procesor deci nu ai ce sa faci.