| mitza2 a întrebat:

Placa video Asus AMD Radeon HD 5450, 1024MB, DDR3, 64bit este compatibila cu Placa de Baza MSI G41M-P26 Socket 775, sursa Atx Deluxe 450W? si daca sursa duce placa video 3 gb ram si procesorul Intel(R) Core(TM)2 Duo Cpu E6550 @ 2. 33Ghz?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sunt compatibile si ar trebui sa-ti duca sursa placa video si toate cele.

| mitza2 explică (pentru CM7YRE):

Inca ceva, placa video trebuie conectata la sursa sau isi i-a curent din placa de baza, am vazut unele care se conecteaza la sursa, asa-i si asta?

| CM7YRE a răspuns (pentru mitza2):

Asta isi ia curent de pe placa de baza.