| adokdgaok a întrebat:

Pls help cu metinu, folosest switchbot 3_0_0_5 si pe sv yellow metin 2 am vrut sa-l bag.

ok deci am incercat prima data pe alter injector am ales dll dupa am ales fereastra si zice: INJECTION NOT SUCCESFUL

daca incerc cu celalalt aleg dll caut procesu ii dau click si cand apas pe butonul pe germana zice 'Open-process failed' si la alt prieten ii merge cu acelasi client pls help. FUNDA

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

Incearca sa dezarhivezi arhiva swtichbootului in clientul metinului cand pornesti metinul, iti porneste automat si swtichboot-ul