| kiddu01 a întrebat:

Cum fac sa-mi mearga BonusSwitcheru`l pe Metin2TDL Gaming straight face. Am incercat si cu switchbot si cu hackshieldbot si imi da o eroare : Open Process Failed! straight face
Am testat Switcherul si pe alt privat si merge, inseamna ca e vina metinului ( Nu sunt sigur dar cred ca e de la Launcher )
Astept un raspuns > THX big grin

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

De fapt e din cauza Metinului deoarece Metin2TDL are antiswicher asa ca trebuie facute manual dar eu zic sa te lasi eu cand il jucam bonusurile erau 10% pe 6/7 si acuma sunt 5% dar eu le mai am pe alea cu 10% deci degeaba te apuci parerea mea bafta!

1 răspuns: