| Annä_Anné_1997 a întrebat:

Pls, vreau niste programe de editat poye makeover, make/up >plso3 dau funda.! cel care raspunde pirmu si corect.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Descarca Photoshop CS5 de pe site-ul oficial http://www.adobe.com/....../index.cfm (Gratis)

| Annä_Anné_1997 explică (pentru Ronnix):

Pot sa imi fac alt, par adica alta freza de pe asta? sau daca nu zi-mi unu care pot sa imi pun alt par

| Ronnix a răspuns (pentru Annä_Anné_1997):

Poti face asta si cu programul ce ti l-am oferit spre download. Este cel mai bun din ce poti gasi la momentul actual.