| qNeo a întrebat:

Plss cand intru in cs go cand mai am 5 sec de asteptat mi se blocheaza si ma scoate afara nu stiu de ce si vreau sa stiu oare e ceva de la joc sau trebuie sa imi schimb ceva din pc PLSS FUNDA

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti incerca sa schimbi procesorul cu asta: http://www.pcmadd.com/......70003.html
Cat despre memorie mai poti pune 2 Gb DDR2 la 1066 Mhz si 2 placute de 2 Gb la 1066 Mhz dar de data asta DDR3. In felul asta vei avea 8 Gb de RAM si va merge totul mai usor. Mai mult, poti pune in loc de HDD un SSD ceea ce-i va aduce PC-ului, un plus de viteza.