| creative20 a întrebat:

va rog ajutati-ma si pe mine cu ceva, nu imi merge yahoo messenger nu stiu ce are, cand vreau sa imi schimb avatarul sau sa intru la e mail ma scoate afarasad l-am instalat si reinstalat de n ori sad...

1 răspuns:
| sherlock a răspuns:

Cand intri pe mail te scoate afara pentru ca te loghezi acolo, pe mail vezi in partea stanga sus ai avalaible sau invisivble, selecteaza si pune sa nu mai fi logata. Cu avataru nu stiu, dar e posibil sa se logheze cineva pe contul tau si de aceea te da afara.