| Alex1937 a întrebat:

Poate cineva sa-mi propuna niste jocuri 2013-2014 pentru : Intel core i7 - 4510u cu boost pana la 3, 1ghz, 8 gb ram si placa video nVidia GeForce 840M 2GB? Dau funda! pot fi si multiplayer/lan

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Cele mai smechere sunt astea
Saints row 4
Gta 4
Far cry 3
Crysis 3
Need for speed the run
Sleeping dogs
Battlefield 4
Call of duty ghosts
Borderlands 2
Mafia 2
Portal 2
Max payne 3
Hitman absolution

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandeam eu ca ai laptop. dupa vreo 2 minute pe net am vazut ca rezolutia la tine max este 1366 X 768 asa ca ai grija sa nu pui full hd jocurile. pacat de procesorul ala si de rami. daca aveai un pc + o placa video mai buna, erai "sef".

| Dragonfall a răspuns:

Crysis 3, Far Cry 3, Middle Earth Shadow of Mordor, Lichdom Battlemage, Trials Fusion, Assassin's Creed Black Flag, XCOM: Enemy Unknown, Dark Souls 1&2, sunt cateva exemple decat - http://www.gametrailers.com/ pentru si mai multe sigur gasesti ceva.

| rDzAl3X a răspuns:

Incearca fifa 13 14 assasin creed's si asteapta gta V funda