| tudy26 a întrebat:

Pornesc calcul iar cand intru in orice joc imi iese si intra in bara il iau din bara, in fullscreen si se intampla iar, si iar, tot asa pana imi apare o eroare cu totul si cu totul alta decat legata de joc totul a inceput cand am sters o conexiune la net pentru ca aveam 2 (windows 7) va rog ajutor ma dispera.

Răspuns Câştigător
| x3NoM a răspuns:

Ahh, atunci asta inseamna ca ai prea multe programe care iti manca din RAM happy mai sterge si tu din jocuri... sau a 2-a varianta ar putea fi windows-ul? de cat timp il ai? ca din 2 in 2 ani trebuie sa ti-l reinstalezi... deoarece windows-ul expira happy sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Reinstaleaza jocul

| x3NoM a răspuns:

Virus

| tudy26 explică (pentru x3NoM):

Si cum il sterg? dar asta se intampla doar cateva min. de la pornire apoi gata nu tot timpul apoi merge la putere maxima

| lpavel a răspuns:

Salut tudy26! Spune-mi te rog ai scapat de problema din intrebarea asta, ca mi se intampla la fel, daca da, spune-mi si mie cum ca ma dispera, nu mai stiu ce sa fac! Lasa-mi un raspuns cat mai urgent, te rog!

| tudy26 explică:

E ceva legat de placa de retzea.