| Slipknot981 a întrebat:

am o problema mare... cand veau sa intru in my computer sau in orce shorcat nu imi intra imi apare jos in bara am windows 7 dar nu pot sa intru DE CE? DAU FUNDA AJUTOR

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut!
De unde ai luat Windows 7? Mă refer la kit (imaginea.iso).
De cât timp ai problema asta?
Dacă poți instala ceva, ți-aș recomanda să instalezi Advanced SystemCare de aici---> www.goo.gl/o0Emj să scanezi cu el (debifezi Repară vulnerabilităţile dacă nu ai activat Windowsul sau ţi-e piratat fiindcă posibil să te trezeşti cu Genuine), apoi, de la Trusă de unelte foloseşte majoritatea utilitarelor, în special Reparatorul Windows.
Fă o scanare cu Malwarebytes www.ninite.com/malwarebytes/

Dacă nu rezolvi cu astea, folosește utilitarul System Restore (Start-> scrii system restore). De asemenea, chiar după ce porneşti PC-ul ţine apăsată tasta F8, încearcă prima dată Last Know Good Configuration apoi Safe Mode şi scanează cu Malwarebytes şi cu ASC.
Dacă nicio metodă nu merge, recomand reinstalarea Windows-ului.

| buffa a răspuns:

Problema e in windows! reinstaleaza windowsul din nou