| CiprianDCY a întrebat:

Pot juca BattleFields 3 pe Nvidia 9500GT 1024Mb, 2gb ram, Procesor 2. 6Ghz dual core? de ex MaxPayne 3 joc la cerinte maxime...Unii spun ca nici la minim nu merge battlefields 3. Offer funda

5 răspunsuri:
| LivLiviu a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri

O sa iti analizeze sistemul tau si iti zice daca merge sau nu. Doar sa dai allow la chestiile alea

| CiprianDCY explică (pentru LivLiviu):

Nu e asa de stralucit site-ul asa imi spunea si la max payne..fail..si cand colo imi merge...

| LivLiviu a răspuns:

Baietii astia zic ca poti juca.

http://www.game-debate.com/....../index.php

| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca ai si Windows 7, posibil sa iti mearga la 2-3 fps, cit sa vezi niste poze...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da linistit poti juca