| maryans1010 a întrebat:

Pot rula GTA 5 pe pc-ul asta?
Intel Pentium G860 3.0Ghz Dual Core
GeFoce GT630 2GB
4GB Ram
S-ar deschide macar?
Pe game-debate imi arata procesorul la 95%, placa grafica la 62 si ram 100

6 răspunsuri:
| VladyXR a răspuns:

Ok,gamebate - SHIT! tu nu intelegi ca e fals? GTA V cere un Quad-core, GT 630, e o prostie, o placa asa de mica, care are 64, slab...ram 100? de unde ai luat tu? poate 50? pentru 100 iti trebuie 8 GB RAM!

| maryans1010 explică (pentru VladyXR):

Am dat la minimum de asta arata 100

| VladyXR a răspuns (pentru maryans1010):

Ah desigur, dar ai sanse slabe, sa iti ruleze gta V

| rRamses a răspuns:

Te asigur ca iti merge, am si eu aproape la fel ca tine PC-ul si imi merge si pe high ce`i drept cu putin lag dar cu grafica mai mica merge perfect.

| AllwxBoos a răspuns:

Eu as zice ca da.S-ar putea sa mearga putin in reluare. Unui prieten i-a mers si avea pc-ul mai putin performant ca al tau.

| maryans1010 explică (pentru AllwxBoos):

Ce fps avea?
Mergea binisor sau?