| Gam3rYT a întrebat:

Pot rula jocul Grand Theft Auto V la low-medium? 30 fps?

INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.0GHZ

PLACA VIDEO SAPPHIRE RADEON 6570 2GB

6GB RAM

FARA VIRUSI

500GB HDD

3 răspunsuri:
| badeadaniel98 a răspuns:

Da poti, placa video este suficienta, ramul putin cam slabut dar te ejuta ramibig grin sper ca am fost de ajutor

| Gam3rYT explică (pentru badeadaniel98):

La ce setari mi-ar merge

| badeadaniel98 a răspuns (pentru Gam3rYT):

Voiam sa spun ca procesorul este putin cam slabut, dar te ajuta ramul. pai la rezolutie eu zic sa nu iti faci probleme pentru ca ai placa video buna... deci la medium eu cred ca o sa iti mearga fara probleme. Acum daca o sa iti mai scada cateodata FPS-ul foarte mult pentru o secunda sau 2 sa nu te descurajezi deoarace la majoritatea persoanelor se intempla asta. din cate am citit eu pe internet apare in seara asta gta 5... descarca-l si o sa te convingi. si eu il astept cu nerabdare, inca nu l.am jucat dar din cate am vazut, jocul asta e genial din toate punctele de vedere.

Bafta! sper sa iti mearga