| MrWrestleMania a întrebat:

Pot sa am mai multe expansion packuri la sims 2? Si sa mearga toate de sigur?

Răspuns Câştigător
| roby096 a răspuns:

Da poti pune cate vrei, eu joc sims 3 si am 9 expansion packuri

4 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Da poti.100%merg toate 100%mergi la sigur dar vezi ca se incarca la inceput un pic mai greu.adica dureaza ceva timp pana ajungi la oras(unde iti faci/alegi un/mai multe sims/i). cand mergi de pe un lot pe altul la fel se incarca greu.nu astepti foarte foarte mult dar oricum se vede diferenta cand ai toate pack-urile instalate

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Da poti.Dar ai grija daca piratezi packurile si le folosesti cu originalu o sa ti le blocheze. Daca iei packurile piratate ia si simsu

| DLeonard a răspuns:

Da.