| darts01 a întrebat:

Pot sa joc fifa 14 cu transferuri din 2015 inclusiv in liga 1?

Răspuns Câştigător
| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns:

Da! Exista RNGP v5 pentru FIFA 14!
Acesta este link-ul: http://fifanextlevel.com/descarca-rngp-14-v-5/
Ai instructiuni de instalare si tot ce ai nevoie!
Este testat de mine si chiar este unul foarte reusit!
Are meniu actualizat ca de FIFA 15, kit-urile (costumele) tuturor echipelor actualizate, transferurile la toate echipele din FIFA si inclusiv Liga 1 si Liga 2!
Sper ca te-am ajutat!;)

| darts01 explică (pentru Mitrutz_Mitrut_1997):

Si sunt facute transferurile si la celelalte echipe ale europei? Si inca ceva sper ca nu se intrerupe dupa cateva sezoane la career mode.

| Mitrutz_Mitrut_1997 a răspuns (pentru darts01):

Are facute transferurile tuturor echipelor din FIFA, si nu se va intrerupe niciodata la Career Mode!winking