| bestseller a întrebat:

Pot vorbi pe skype si cu castile de la telefon?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Cu Android si IPhone era un exemplu si mai ales eu am si am incercat aceasta metoda si a functionat cu succes.
Numai la telefoanele Noi sau Performante sunt compatibile nu orice telefon.

2 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Da se poate dar aicea este in functie de telefonul mobil.
Daca este Android sau IPhone da merge sa vorbesti prin skype.

| Mihail2020 a răspuns (pentru Mihail2020):

Cu Android si IPhone era un exemplu si mai ales eu am si am incercat aceasta metoda si a functionat cu succes.
Numai la telefoanele Noi sau Performante sunt compatibile nu orice telefon.

| boygirl15321 a răspuns:

Da conectezi castile la placa de retea a pc sau daca te referi la telefon le conectezi in mufa jack 3.5mm