| faverte a întrebat:

Pote sa faca un script cineva in care sa urc pe blog un fisier in format pdf si vizitatorii sa-l vada
daca da poate sa fie in html
vb de blogspot

3 răspunsuri:
| pLeX a răspuns:

Incarca pe scribd si de acolo il poti importa in blogul tau cu embed.

| faverte explică (pentru pLeX):

Alfel nu am eu unicitate la blog deci pica

| pLeX a răspuns (pentru faverte):

Incearca sa faci embed direct la un pdf uploadat de tine pe un server online.
nu am incercat pana acum prea multe metode, insa am reusit sa uploadez doar pdf-ul ca pagina web separata (http://terapii.uv.ro/articole_publicate.html? i3 -click pe oricare >>>salveaza articolul in versiunea pdf