| username_8290 a întrebat:

Vreau si eu un script anti-copy pentru blog ( blogspot ) multumesc mult. funda

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva pentru blogspot, dar daca vrei neaparat: http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex9/noselect.htm

Abh
| Abh a răspuns:

Da-mi pe privat un link cu un astfel de blog, poate imi dau seama ce script foloseste.

| username_8290 explică:

Exista. am vauzt pe multe bloguri

| paffyxfairy a răspuns:

Heyyyy cf ukutsaa :X? sorry ca nu'ti rasp la intrebare dar habar nu am.rolling on the floor nu ma pricep. i don't knooooooow. frustrated xoxo raluuu. :*