| zuzuke94 a întrebat:

Buna happy cine are blog pe blogspot?

Răspuns Câştigător
| BlackR0se a răspuns:

Pai...nu stiu chiar totul...dar cred ca as putea incerca sa te ajut.big grin

5 răspunsuri:
| BlackR0se a răspuns:

Eu :*
www.unvisdeseara.blogspot.com :x
Tu ai?:D

| zuzuke94 explică (pentru BlackR0se):

Incer sa-mi fac unul...dar pentru scoala.numai ca nu stiu sa umblu prea mult pe el. uite ce am reusit pana acum www.mountain-resort-hotel.blogspot.com tu stii sa umblii bine pe acest site? ma poti ajuta cu niste chestii?

| zuzuke94 explică (pentru BlackR0se):

Ti-am lasat un mesaj.nu stiu daca ti-a aparut ca mie nu-mi apare ca ti l-am trimisstraight face lasa-mi te rog id-ul tau de messsa putem vb mai bine happy mersi

| BlackR0se a răspuns (pentru zuzuke94):

Pai...nu stiu chiar totul...dar cred ca as putea incerca sa te ajut.big grin

| Adrian4123 a răspuns:

Eu big grin se numeste xCristiBoss