| a12 a întrebat:

Poti juca jocuri de xbox360 pe pc

3 răspunsuri:
| Federovici_Silviu_1990 a răspuns:

Nu poti. Dar multe din jocurile de xbox 360 se regasesc pe pc, insa sunt cateva exclusivitati(Gear Of War 2, 3. Forza motorsport). Daca ai Windows 8 poti juca jocurile de pe xbox pe pc ( sa continui pe pc daca nu mai ai chef de xbox, dar poti juca si jocurile full pe pc insa ai nevoie de xbox nu poti fara )

| Ceausescu_1891 a răspuns:

Pai majoritatea jocurilor de xbox360 au varianta si pentru pc:d dar cd-urile originale de xbox360 nu merg si pe pc.
funda?

| Anonymus4Me a răspuns:

Majoritatea jocurilor pentru xbox 360 au o varianta si pentru pc. Dar cd-urile originale pentru xbox360 nu merg si pe calculator. Funda?