| ssstef99 a întrebat:

Poti juca lol fara placa video tocmai mi s-a stricat placa video si am scos-o iar aucm stau pe placa de baza deci pot juca lol

3 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

1. De obicei placile video integrate sunt naspa, si nu cred ca iti va merge. Ar trebui sa o inlocuiesti.

2. Nu puteai sa incerci si singur asta? straight face

| SpikeSpigel a răspuns:

E imposibil ce zici tu straight face n-ai placa video n-ai imagine. Poate o foloseste pe aia integrata...

| AleXu224 a răspuns:

Pai placa mea video integrata este Ati Radeon HD 7000 Series nu stiu dar mie imi mere splenditwinking