| Sebiii a întrebat:

Hey, mi s-a stricat placa video, si acum merg pe cea incorporata in placa de baza(pana cumpar alta placa video). Ma pot juca jocurile online cum ar fi miniclip sau cele foarte mici?

Răspuns Câştigător
| Cristi_3697 a răspuns:

Da poti, si eu am avut aceasta problema dar de ce mai intrebi? puteai sa incerci sa joci

2 răspunsuri:
| Clever a răspuns:

Pai daca zici ca mergi pe ea nu cred ca te mai poti jocuri online cum ar fi miniclip sau cele foarte mici sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi sa sticat dar merge sa ma joc chiar metin 2 ro hal life 2 tonguetongueancearca