| anonim_4396 a întrebat:

Prin 2014 am jucat in joc online cu o racheta( nu mai tin minte pe ce site), dar jocul era cam asa: la incaput cand intrai un joc prima data era un fel de poveste, in care erau mai multi oameni care faceau un plan(un proiect) si vroiau sa construiasca dupa schitele lor, o racheta ca sa ajung pe luna si pe planeta marte. Dupa ce incepe efectiv jocul, incepe lansarea rachetei si tu o controlezi de pe tastatura. Cu fiecare lansare, faci mai multe bani(puncte) si iti upgradezi racheta si ajungi tot mai sus. In timp ce zbori prin aer vei intalni pe traseu obiecte in functie de inaltimea lor a care se gasesc si in realitate de exemplu avioane, pasari si meteoriti de care sa te feresti.

2 răspunsuri:
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Si eu stiu jocul dar nu mai stiu cum se numeste.Cauta le a10