| Andrei_George_1995_b9pR a întrebat:

Prince of Persia Warrior Within vs. Prince of persia The two Thrones? ca l-ati alege? vreau sa imi spuneti care are skilluri mai multe si mai frumoase. daca unul din ele au buguri. mrsi de ajutor big grin!

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Te transforma automat (de obicei incepe sa te doara mana unde sunt lanutirle infipte).Ca sa te transformi la loc trebuie sa calci in apa (diavolul nu este imun la apa) si asa te tranformi la loc.Atentie! Apa nu ai cum sa o eviti.

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Eu le-am jucat pe amandoua.Prince Of Persia The Two Thrones a fost mai bun pentru ca intr-o parte a jocului joci cu personajul principal si in alta parte a jocului joci cu un monstru.Prince Of Persia The Two Thrones are mai multe faze frumoase decat Warrior Within cum ar fi activarea butoanelor cu sabia (bagi sabia in locu respectiv si ti se deschide usa) dar si modul de joc (ii iei pe inamici pe la spate si ii omori dintr-o lovitura).Mie mi-a placut faza cand esti monstru ca poti sa te prinzi cu lanturile alea (are si lanturi) de lumanarile de pe pereti dar poti sa ataci si inamicii cu lanturile daca te-ai plictisit de sabia pe care o primesti odata ce avansezi in joc.

Prince Of Persia Warrior Within a fost si el la randul lui un joc bun.Mi-a placut faza cu sabia de apa fuga prin catacombe si lifeupdrade-urile (care iti fac viata mai mare).Si in Warrior Witin la un momentdat joci cu un personajul evoluat dar nu ai lanturi ca la The Two Thrones.

| Andrei_George_1995_b9pR explică (pentru S3c0ndSh0t):

Multumesc de raspuns. dar la Prince of persia The tho thrones, te poti transforma in cand in diavolul ala? sau cu o anumita perioada de timp?
Sau te transforma jocul cand trebuie?

| Andrei_George_1995_b9pR explică (pentru S3c0ndSh0t):

Multumesc frumos, primesti funda tongue! bafta

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Te transforma automat (de obicei incepe sa te doara mana unde sunt lanutirle infipte).Ca sa te transformi la loc trebuie sa calci in apa (diavolul nu este imun la apa) si asa te tranformi la loc.Atentie! Apa nu ai cum sa o eviti.