| anonim_4396 a întrebat:

Pro/like care v-a placut pana acum din trylogia Splinter Cell Tom Clancy?

1. Splinter Cell
2. Splinter Cell Pandora Tomorow
3. Splinter Cell Chaos Theory
4. Splinter Cell Double Agent
5. Splinter Cell Conviction

6. Splinter Cell Black List

2 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Chaos Theory! Pentru ca scopul tau e sa-ti faci misiunile fara sa fii vazut, nu sa omori totul in cale pe ascuns. Si asta imi place la un joc stealth.
Si pentru varsta lui, chaos theory are o grafica chiar buna.
Si apropo de chaos theory, am terminat toate 10 misiuni cu 100%. big grin

| anonim_4396 explică (pentru nda):

Felicitari si eu chiar ieri m-am pus sa-l joc putin das cam lungi misiunile dupa parerea mea.
Si foarte realist totodata aia din jurul tau aud si vad cam orice si in umbra odata m-a vazut unul!
La Conviction nu i-mi place ca apare scrisu ila pe perete si la Black list nici nu semana la corp si la fata cu Sam Fischer + de asta nu are nici vocea lui Michael Ironside.
Pana la Double Agent mi-o placut in mare parte toate dar dupa aia au stricat toata trilogya si istoria lui cei din productie!