| ᶏᶇoᶇᶖᶆ a întrebat:

Probabil ca am luat Destroy la cs si nu stiu ce sa fac mai intai sa va explic cum mege trebuie: cand intru in cs nu imi apare nimic decat imaginea cu cei doi counter terrorist si nu imi apare new game find server sau altele! ce sa fac plz plz urgent! dau funda!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa dai un reinstall la counter strike.

Asa iti va merge.

Bafta la fraguri.

| ᶏᶇoᶇᶖᶆ explică (pentru Dariusuu):

Mersi mult sa vad daca merge! apoi dau funda!

2 răspunsuri:
| Rotundu_Seby_1999 a răspuns:

Intra in cstrike sau unde ai cs si dai pe reinstalare sau descarci acelasi cs si instalezi. si ai sa vezi ca merge... Funda?winking