| weapon a întrebat:

Probabil o sa radeti, dar la Windows 7 Service Pack 1, la Language Pack Updates ce limba aleg? Daca aleg o limba, mi se schimba tot pc-ul in limba aia? Cineva mi-a zis ca thai e cea mai smechera. mi se schimba limba pc-ului in thailandeza sau ce limba o fi? Multumesc.

2 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Binenteles ca se va schimba,,, daca cunosti limba nu ai decit sa o instalezilaughing

| DiabolikDy a răspuns:

Acolo este vorba de limba care o setezi pentru tastatura pentru scris. si recomand engleza. acum fiecare cum doreste