| puscahoreangaion a întrebat:

doresc sa stiu la windows 7 ultimate cum se upgradeaza windows 7 si cum adaug limba romana. mai exact la windows 7 Ultimate la instructiunea windows anytime upgrade de unde downloadez cheia pentru actualizare windows?
si cum adaug Romanian language service pack la windows 7 ultimate?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cheia pentru actualizare windows? Pai crezi ca e moca? In plus aia iti trebuie cand vrei sa faci upgrade la o versiune superioara...

Limba romana o adaugi din Windows update!

"Windows Anytime Upgrade este disponibil în unele ediții de Windows 7.

Cumpărarea online este disponibilă numai în Australia, Belgia, Canada, Germania, Elveția, Franța, Italia, Japonia, Marea Britanie, Olanda, Spania, Suedia și Statele Unite."...greu cu cititul!