| MirciucuRonaldo a întrebat:

mi-am pus un windows xp dark edition si este in thailandeza (thai). si peste tot imi scrie ciudat si nu inteleg nimic. numai pe unele siteuri imi apare normal. vreau sa il fac in engleza ce sa fac? am incercat sa schimb din calculator, nu a mers. am incercat cu interface pack. nu merge. imi place mult windows-ul si vreau sa il tin pe acesta. va rog ajutati-ma. (Funda)

1 răspuns:
| FkThRz a răspuns:

Poti intra pe acest site pentru a te informa in legatura cu problema ta: http://videotutorial.ro/......ial-video/