| CT_Rares_1994 a întrebat:

Problema la laptop! P.S:Internet

Am instalat pe un laptop windows 7 iar dupa instalare totul a mers perfect.Dar dupa cateva ore internetul a inceput sa nu mearga imi aparea acea fata pe ecran si spunea "whoops" si a mai aparut si o eroare a ecranului unde spunea despre driver.
PUTETI SA MA AJUTATI; VA ROOOOG!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Asta nu e eroare e virus! big grin Mai reinstaleaza o data windows iar daca navighezi pe site-uri necunoscute atunci neaparat instaleaza si un antivirus chiar daca e trial isi face treaba! Bafta!

| CT_Rares_1994 explică (pentru lpavel):

Multumesc frumos! O sa incerc sa vad daca merge.

1 răspuns: