| LD_Angelica_1981 a întrebat:

Programe inregistrare pc adica daca vreau sa fac un canal yotobe. Cu "jocuri" imi trebuie un program de inregistrare inintelegeti un recordar pc.
Mai exact: un program care inregistreaza destopul (ecranul).

2 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Action Mirillis plus un calculator decent.

| Xavicvm a răspuns:

Fraps, Bandicam, Action Mirillis. Cu Fraps ies filmari foarte mari si cu lag. Lag imi iese si la Bandicam. Asa ca eu folosesc Action Mirillis. Mi se misca foarte bine filmarile cu el. E foarte bun!