| Alexx7721 a întrebat:

Vreau un program care inregistreaza si unul care pot edita. As vrea sa ma apuc de youtube si cred ca o sa am nevoie de aceste doua programe.! FUNDA!

Cel care ofera cel mai bun program. > Edit <. > Inregistrare cand sunt in joc fara batai de cap <.

2 răspunsuri:
| ArthurKn a răspuns:

Fraps.
Sony Vegas. Dar pentru ca esti incepator iti recomand Camtasia Studio.

| szergiu17 a răspuns:

Pentru a face toate acestea ai nevoie de Adobe Premiere. Le face pe amandoua happy. Gasesti multe tutoriale pe youtube. + e gratuit.