| xXxalex a întrebat:

Ps4 sau xbox one? Motivati

Răspuns Câştigător
| AlexMh a răspuns:

PS 4. Mai multe exclusivitati, mai slim, poti upgrada HDD-ul intern, GDDR5 vs GDDR3 la xbox, jocurile ruleaza la rezolutie video nativa mai mare, vine cu casti, ai optiune de VR.

Sincer sa fiu cu tine as alege PS4 Pro (in principiu pentru gaming 4K fiindca la un moment dat va fi atat de ieftin TV-ul/monitorul 4K incat iti vei lua si tu unul, si nu numai pentru acest aspect), sau as strange bani si as trece pe PS5 care va fi backwards compatible si vei putea juca toate jocurile facute pentru celelalte Playstationuri. Stima!

2 răspunsuri:
| whatisthis19 a răspuns:

Dupa parerea mea PS4 merita e foarte bun,

| Antal_Sebi_1995 a răspuns:

Salut,daca chiar vrei iti pot vinde eu ps ul meulaughing)are gta5, fifa 2020, far cry 5.
Il dau la doar 10 mil