| TheKillerOfKillers a întrebat:

Ce sa imi iau Xbox/Ps3/Ps2? Daca Xbox ce Xbox imi recomandati? Motivati alegerea.

Răspuns Câştigător
| UtilizatorulN a răspuns:

XBox datorita faptului ca poti sa iti iei si Kinect si te joci jocuri cu un nivel de amuzament ridicat. :D Poti sa joci cu mai multi playeri Kinect Adventures parca, e cu senzor de miscare :D http://www.youtube.com/watch?v=nee86i_vInE, dar sa nu uitam, si PS3 e bun pentru gamerii GAMERI care sunt distrusi dupa jocuri gen COD, Bulletstorm, NFS etc. :D

| TheKillerOfKillers explică (pentru UtilizatorulN):

Ce jocuri imi recomanzi pentru xbox si ce xbox imi recomanzi si de cati GB?

3 răspunsuri:
| Numby a răspuns:

Xbox 360 cel mai bun

| stanciuo56 a răspuns:

Xbox 360