| SlenderMan299 a întrebat:

TPU! Daca mi-am luat xbox 360 slim pe data de Decembrie 2012 ar trebui sa imi para rau ca l-am luat? Ca am auzit ca pe 21 Mai se lanseaza xbox 720(am aflat de la cei de la xbox). Deci sa-mi para rau? Si daca Nu va rog sa motivati acest raspuns.

3 răspunsuri:
| Andrew_George_1982 a răspuns:

Depinde, urmatorul xbox va fi ceva mai scump, dar daca ai bani in portofel si vrei jocuri cu o grafica uimitoare atunci probabil ca ar trebui sa-ti para rau, altfel slimul e foarte bun sunt niste jocuri foarte bune pe el : Batman: Arkham City, Halo 4, Call of Duty: Modern Warfare 3 si altele...Eu il am si sincer sunt mai mult decat multumit de el. Totusi daca esti dispus sa iei 720-ul, ai putea sa-ti vinzi 360-ul pe net cu un pret ceva mai mic, mai bagi ceva bani si-ti iei 720-ul. Doar o opinie. In locul tau l-as pastra si m-as bucura de el cat mai mult posibil.

| SlenderMan299 explică (pentru Andrew_George_1982):

Ai pe xbox 360 net? Daca da ia GameTagul meu de pe el Serban2013 baga-ma la prieteni :X

| gabi5555 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti para rau gandeste-te ca altii nu-si pot permite nici macar xbox 360 sau un ps2 si cat va costa!