| Lauriky_6092 a întrebat:

Puteti sa imi dati niste siteuri cu firme care au papusa monster high gloom beach draculaura din europa, as vrea ca papusa sa coste cel mult 40 de lei noi plzz chiar mi-o dorescbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| violetainromana a răspuns:

Nu se gasesc Gloom beach in Romania! Si chiar daca ar fi ar costa peste 100 de lei, pentru ca sunt rare! Daca ti le comanzi de pe site american costa intre 20-30 dolari, uneori cu Tva! Funda?

Scuza ca ti-am raspuns peste 2 ani!

| SaDaNgEl_5502 a răspuns:

Din cate stiu eu nu se gasesc la noi in tara.

| RadulescuDiana a răspuns:

Sunt si in Romania, dar nicaieri nu vei gazi o papusa cu 40 de lei (Monster High). Doar de la 85 in sus.