| anonim_4396 a întrebat:

Ati auzit despre papusile Monster high? Puteti sa imi spuneti de unde as putea lua par artificial alb si cum sa fac papusa deoarece imi doresc o papusa Monster High inger si nu stiu cum sa fac pentru a fi articulata!

7 răspunsuri:
| violetainromana a răspuns:

Nu stiu, sa nu te superi pe mine!

| Alicutz a răspuns:

Dar ti poti lua una de la Noriel. tongue

| lululica a răspuns (pentru Alicutz):

Tu macar stii sa citesti? Am doua papusi monster high dar vrau sa imi fac una care sa fie inger.Acum intelegi? Apropo pentru raspunsuri din astea la plesneala nu dau funda!

| Alicutz a răspuns (pentru lululica):

Cap de creta ia-ti haina de la Noriel! Am vazut haine inger! Doamne da greu intelegi

| lululica a răspuns (pentru Alicutz):

Ce nu intelegi! Nu vreau haine de inger! vreau sa stiu de unde pot lua par artificial

| Alicutz a răspuns (pentru lululica):

Hm..Stii...Puteam sa iti raspund de unde sa iei par artificial.Dar las-o balta

| Nicoleta_Mariana_Secara_1968 a răspuns (pentru Alicutz):

Te rog zi-mi!