| aSu75 a întrebat:

am imi puteti spune de ce pe PC pe windows xp se misca mai greu ca pe windows 7 sau windows 8? CERINTELE mele sunt : HARD 160 GB, MEMORIE RAM 3GB, PROCESOR INTEL 3.00 dual core si placa video de 1 GB INTEGRATA! Chiar nu inteleg dc? asi da refreshu mai greucand este mai multe programe instalate si jocuri! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Sa mor daca am inteles ceva din ce ai zis. Habar nu am ce procesor ai...n-am auzit de Intel 3.00, probabil ai vrut sa zici i3? sau pentium 4? nu stiu. Oricum xp este foarte vechi si la 3gb poti sa bagi windows 7 32 biti, iti va fi mai bine.

| aSu75 explică (pentru EnvyU):

Procesorul este INTEL PENTIUM D 3GHZ

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Fiindca e o fosila, si cel mai probabil nu ai fost in stare sa instalezi driverele si sa il configurezi cum trebuie.

| K0sti a răspuns:

Cum adica cerintele mele? Pai ceri tu ceva? Nici macar calculatorul nu cere!
"este mai multe programe"...asta e si mai tare! laughing

| Munteanu_Ioana_Alina_1994 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat poate de la hard s-a prafuit ori de la windows poate este falsificat