| ungurubulan24 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati o placa video buna, ca sa ma pot juca:
Crysis 2, Battlefield 3, MW 3, Prototype 2, Spiderman web of shadows, Dead Island, Syndicate, Dirt showdown, Diablo 3, etc, dar una mai ieftina.
funda!

Răspuns Câştigător
| RichardCezar a răspuns:

ATI Radeon HD 6750 2GB. Joci toate pe medium/high.

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Nare cum sa fie asa de perfomanta si ieftina. Eu iti recomand sa-ti fac propria unitate. Cum? Te uiti pe internet dupa rami, placi video, o unitate, procesoare etc. Te duci la un depozit de calculatoare sau la o firma si ii pui sa t-i le asambleze sau le comanzi de la ei. Asa te-ar duce vreo 2500 ron. Uite ce pc are varamiu: 8 gb memorie, placa video pentru jocurile pe care t-i le-a spus, procesor i 7 core etc. Daca vrei il intreb ce componente are. Succes!