| ungurubulan24 a întrebat:

Pot sa joc Battlefield 3, MW 3, Dirt Showdown, Crysis 2, Portal 2,
Mass Effect 3, Skyrim, Uncharted 3, Prototype 2, spiderman shattered dimensions, etc, cu o placa video nVidia Geforce 9600 GS 768MB DDR2? Sau daca nu atunci dati-mi alte recomandari de placi video.
funda!

Răspuns Câştigător
| TrustStyle a răspuns:

Depinde de ram, procesor, si placa lol la battlefield si MW3 iti trebuie de 1gb, dar eu recomand placa de vreo 2gb.
procesor de peste 3ghZ iar ramu cam de 4 ca sa joci fara probleme jocurile, dar ca sa le joci cu probleme si lag (mw3 si battlefield3)-placa cum ai tu sau de 1gb, ram cam de 2gb si procesor de 2.

| ungurubulan24 explică (pentru TrustStyle):

Intel p4 3200 ghZ, ram 40 gb, crezi ca mi-ar merge?

| BaiatulAnonim1234 a răspuns (pentru ungurubulan24):

Nu exista ra ram 40 de GB! Esti prost?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat