| Holocause a întrebat:

Puteti sa votati desenul asta pe desenatori.ro? Este al prietenei mele
http://www. desenatori.ro/desen-1678948. htm

3 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Super talentata prietena ta...mai ales ca e cam greu sa desenezi pe desenatori.ro, jos palaria din partea mea pentru ea>big grin

| LoL a răspuns:

Wow ce talentata e prietena ta scuze dar n am cont si nu pot sa mi fac cont sa iau virusi dar zi i prietenei tale ca are foarte mult talent la desen

| dublud a răspuns:

Si eu am cont. Sunt deea dia. O sa il votez dar NU merita in top amatori.