| Holocause a întrebat:

Va rog frumos votati desenul asta de pe desenatori.ro (prietena mea Brianna l-a facut si vrea sa vada daca e apreciata) Mai are nevoie de 2 voturi!
Plizz nu i spuneti la desen ca eu v-am rugat ca nu vreau sa zica ca nu am incredere in ea!
Va multumesc din suflet!
http://www. desenatori.ro/desen-1682031. htm

4 răspunsuri:
| hSh3ad a răspuns:

Nice,l-am votat... Good luck!

| DeeAndrEeA a răspuns:

Se zice please ( prescurtarea pls) desenul e dragut dar nu am cont ca sa il votez

| pwp a răspuns:

L-as vota, dar nu am cont sad
dar ii dau like pe facebook

| LyIoNn a răspuns:

Imi place este frumos dar din pacate nu stiu cum votez la-s vota de 5 ori dar nu stiu.