| Lex_Alex_1995_qBZg a întrebat:

Recent am achizitionat Cs:Go
si nu prea merge bine ca placa video e slaba si nu am destul ram!
Pentru a creste fps ce sa fac cumpar ram sau placa video?

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Spune configuratia PC-ului...
Placa Video ( un GTX 750 TI daca vrei sa ruleze cu detaliile date la maxim pe rezolutie Full HD cu +100 fps-uri )

| Gonrax a răspuns:

Placa video cel mai probabil!
Dar spune și specificațiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai setarile mai mici (in caz ca nu ai facut asta). Am gasit un videoclip pe YouTube in care sunt prezentate si alte modalitati : https://www.youtube.com/watch?v=oLTovx6CrJM :)

| H5K a răspuns:

Salut, csgo este configurat pentru un procesor quad-core, poti juca si cu dual... Daca nu ai destui bani poti lua si un gtx 650 va merge bine... Dar depinde si de procesor... Se ajuta reciproc happy

| Lex_Alex_1995_qBZg explică:

Placa video 7300se 7300 gs
2ram
Procesor core 2 duo