| rhdjskdjjcjfjdjx a întrebat:

Revin cu o întrebare legata de FIVEM, daca am rx580 8gb, si 16gb ram, un procesor i5-i7 sa zic asa, imi duce cat de cat ok fivemul? Doresc sa imi schimb piesele astea. Placa video procesor ramii, pentru ca nu vreau sa investesc foarte mult ori cum nu mereu am timp sa ma joc

2 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Am un gtx 1050 ti i5 generatia a 10 si imi duce 60 constant fps cu moduri de grafica mai mult de atat nu e nevoie.

| Razzvan5444006644 a răspuns:

Merge si cu i5 a 4 a si rx 580 cu setarile pe high si very high chiar( textura) eu am un rx 470 si n am treaba 60 constant si un i7 generatia a 6 a