| nichy2012 a întrebat:

Sa imi raspunda doar jucatori de minecraft. cine stie un server minecraft creative (gamemode 1) fara sa te inregisterzi pe un site anumit sa fara sa scrie bad login sper ca ma ajutati punct

5 răspunsuri:
| ionut_5013 a răspuns:

Stiu eu unul este acesta: 93.119.26.3:25565 e de romani si vezi ca iti trebuie versiunea 1.4.5 de mcwinking funda? daca e inchis inseamna ca cei de la server lucreaza la el

| nichy2012 explică (pentru ionut_5013):

Esti pros am zis pe creative cocalarule

| ionut_5013 a răspuns (pentru nichy2012):

Doamne ce copil straight face nu e din prima creative iti dai tu printr-o comanda... vezi ca iti dau report :\

| nichy2012 explică:

MA BOULE NU STII SA CITESTI? AM ZIS CREATIVE! :@

| stefangeorge a răspuns:

Craftersland.zapto.org e misto eu am jucat 1 an pe el