| suceveanu a întrebat:

Sa imi spuna cineva va rog cum imi fac acel clan in GTA San Andreas dupa ce am un anumit respect? Dau funda

Răspuns Câştigător
| krazyboy47 a răspuns:

Dai click dreapta pe un player dinacela imbracat in verde apoi dai "G". Funda? pls. big grin happy

2 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Click dreapta pe un membru al gangului(adica pe un negroman negru de-ala) si click g sau h, nu mai tin minte exact, deci:

clickdreapta+g sau h

| suceveanu explică:

Mai asta cu G si H e in primul oras... dupa ce vi din las venturas ai un anumit respect si acei negromani verzi nu mai exista cel putin eu nu ii mai vad deci nu asa