| DjRusso a întrebat:

Cum se face un clan in MTA san andreas?

4 răspunsuri:
| andyanimefan64 a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui, dar daca vrei un server trebuie sa faci mai multe chestii complicate la map editor si apoi pe net si trebuie sa donezi(funda?)

| aLeXsNs a răspuns (pentru andyanimefan64):

Daca nu joci mta nu raspunde. un server poti sa-l faci si fara sa donezi. si sa faci un clan de mta, iti alegi un nume al clanului de exemplu [RXP]-[sNs]. stii. si tu andy cersesti funda?

| Dana a răspuns:

Din cate stiu eu iti trebuie un cod!

| Alexandru_Radu_1977 a răspuns:

Scrii in fata la nume cum vrei de exemplu [sNs] = este clanul meu.